Regulamentul factiunii La-Cosa-Nostra

In jos

Regulamentul factiunii La-Cosa-Nostra

Mesaj  DemoNNNeL la data de Sam Aug 07, 2010 7:50 am

Regulament La-Cosa-Nostra

Regulile esentiale pe care toti membrii Hitman sunt obligati sa le stie si sa le respecte.

1. Rezolvati contractele cat mai "silent".Nu faceti Drive-By shot sau calcat.

2. Dati dovada de La-Cosa-Nostra experimentati si rezolvati contractele fara ajutor din partea colegilor si incercati sa il faceti silent.

3. Nu omorati fara motiv.

4. Evitati si nu creati conflicte intre colegi sau cu altii playeri.

5. Sunteti obligat sa aveti un vocabular curat, nu dorim in echipa oameni cu un vocabular murdar, vulgar sau unii care nu stiu sa scrie corect in romana.
Deci mare atentie la comportamentul si limbajul vostru. Orice comportament si limbaj neadecvat fata de vre'un player duce la demiterea din La-Cosa-Nostra

6. Nu cereti contracte aiurea, este responsabilitatea membrilor de rank 4+ sa le distribuie in mod corect.

7. Sunteti obligati sa postati contractele cel mult odata la 3 zile

8. Masinile de la HQ pot fi folosite ca transport dar odata ce le folositi faceti si plinul (/fill)
Doar membrii de rank 3+ au voie sa foloseasca Elicopter'ul/Helicopter.

9. Este strict interzis ca un membru La-Cosa-Nostra sa puna contracte.

10. Este interzis sa spuneti victimei sau altor persoane cine a pus contractul.

Cateva informatii in plus despre La-Cosa-Nostra.

- ziua de sedinta va aparea tot timpul pe forum la topick-ul "Sedinte"
- leader-ul decide cand primiti rank up, nu avem o data fixa, in functie de activitate, contractele indeplinite, comportament vom hotara cum vom proceda.
- inactivitatea duce clar la excluderea din La-Cosa-Nostra.
- dorim si cred ca asa este cel mai normal ca HQ'ul nostru sa fie cat se poate de ordonat, nu vrem sa fim in "criza" de masini... pt cei care n-au casa/rent este chiar enervant sa nu gaseasca nicio masina la HQ asa ca incercam sa nu pierdem masinile, dureaza cateva secunde sa distrugi o masina...
- caracteristic La-Cosa-Nostra, tinem totul secret.
- regulile ne obliga sa facem screenshot la fiecare contract indeplinit, pentru a ne tine o statistica in functie de cat de bine iti faci treaba in La-Cosa-Nostra si pentru a nu fi reclamatii ca atacam fara motiv.
- in calitate de leader cer parerea celorlalti membrii din echipa in diferite situati in ceea ce priveste La-Cosa-Nostra.
- orice idee, sugestie este binevenita.
- orice plangere, reclamatie este ascultata.
- respectam si suntem respectati.

Primele :
Contractele sunt salariul si primele voastre.

Cum primiti contracte :
~ De astazi 21.04.2010, se da un contract pe ora fiecarui membru ! Daca o s-o tineti tot asa cu masinile, n-o sa modificam aceasta regula.
Cate contracte sa am pe saptamana :
~ De astazi 21.04.2010, sunteti obligati sa aveti cate 2 contracte silent pe saptamana si minim 4 contracte indeplinite.
DemoNNNeL
Admin

Data de înscriere : 06/08/2010
Varsta : 20
Localizare : Calarasi

Vezi profilul utilizatorului http://urban-grove.forumz.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum